Bankowe konto dla dziecka można założyć w wieku 13 lat. Zadbaj o oszczędności nastolatka!

   
     info@kontodladziecka.info
Tap To Call

Konto dla dziecka   arrow

Zakładanie konta dla dziecka

Jeśli zdecydowałeś się na założenie konta dla dziecka, to naszym zdaniem najlepszym wyborem jest izzyKONTO w mBanku. Naprawdę jest to sprawdzona przez dziesiątki tysięcy osób forma prowadzenia oszczędności dla dzieci. Wystarczy, że twoje dziecko ma skończone 13 lat i możesz założyć dla niego rachunek postępując według poniższych kroków.

  1. Przygotuj swój dowód osobisty oraz legitymacje szkolną dziecka.
  2. Wystarczy że wejdziesz na stronę banku

 1. Przestudiuj podstawowe informacje dotyczące konta, na dole strony w zakładce „Opłaty i Prowizje” znajdziesz ofertę banku. Gwarantuje – konto i przelewy są darmowe!
 2. Użyj przycisku złóż wniosek aby otworzyć konto dla dziecka.
 3. Klikając dalej wypełniaj kolejne kroki formularza. Sporządzając tym samym umowę, którą będziesz mógł odebrać w jednym z punktów mBanku, bądź też która dostarczy Ci za darmo kurier. Mpunkty dostępne są w zdecydowanej większości miast, możesz wybrać taki punkt z listy podczas uzupełniania formularza.
 4. Pamiętaj, od umowy możesz odstąpić w momencie jej odbioru. Obojętnie czy odbierasz ją w mPunkcie czy też przez kuriera.
 5. Wypełnij wszystkie potrzebne pola i czekaj na odbiór dokumentów.
 6. Przekaż dane dostępowe swojemu dziecku, umożliwiając mu zgłębianie wiedzy na temat osobistego konta dla dzieci. Ucz dziecko oszczędzać! Konto jest oprocentowane, więc zadbaj o to aby Twoja pociecha widziała jak oszczędności rosną!
 7. Uświadom dziecko jakie są korzyści posiadania konta bankowego oraz jakie są podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Załóż bezpłatne konto dla dziecka

? konto dla dziecka

Jeśli ciągle zastanawiasz się czy założenie konta dziecku ma sens, sprawdź zestawienie plusów i minusów konta bankowego, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji na temat konta dla dziecka.

Możesz tez użyć naszej porównywarki, żeby sprawdzić oferty banków.